1/12

Λήψη
ΛεπτομέρειεςΑξιολογήσειςInfo
1/12

Περιγραφή του Spiderum

Το Spiderum είναι η κορυφαία πλατφόρμα κοινωνικής δικτύωσης κοινής γνώμης και γνώσης στο Βιετνάμ με περίπου 100.000 εγγεγραμμένους χρήστες.

Τι το ιδιαίτερο έχει το Spiderum;

- Ένα μέρος για να συγκεντρώσετε απόψεις, γνώσεις και φωνές από ειδικούς συγγραφείς έως απλούς ανθρώπους, με πλούσιες, αυθεντικές και μοναδικές εμπειρίες

- Ένα μέρος όπου μπορείτε όχι μόνο να βρείτε πληροφορίες, αλλά και να συζητήσετε εύκολα πολιτισμένα και να συνδεθείτε με νέους φίλους

- Εντελώς δωρεάν, η εγγραφή και η δημιουργία λογαριασμού είναι εξαιρετικά εύκολη. Οποιοσδήποτε μπορεί να γίνει συγγραφέας στο Spiderum

- Το άρθρο σας έχει την ευκαιρία να προσαρμοστεί σε μορφές βίντεο, podcast... έχετε επίσης την ευκαιρία να γίνετε συγγραφέας βιβλίων του Spiderum

Αυτή η τελευταία έκδοση της εφαρμογής για κινητά επιτρέπει σε όποιον αγαπά την ανάγνωση, τη γραφή και τη συζήτηση να βιώσει το Spiderum πιο βολικά, οποτεδήποτε, οπουδήποτε. Μπορείτε επίσης να:

- Ακολουθήστε τις αγαπημένες σας κατηγορίες και συγγραφείς με ένα μόνο κλικ

- Υπερψηφίστε για καλά άρθρα και αφήστε τις προσωπικές σας απόψεις

- Μοιραστείτε αγαπημένα άρθρα σε οποιονδήποτε

Μην ξεχάσετε να ακολουθήσετε και να ενημερώσετε τις τελευταίες πληροφορίες μας στη διεύθυνση:

Σελίδα θαυμαστών: https://www.facebook.com/Spiderum/

Youtube: https://www.youtube.com/c/Spiderum

Podcasts: https://anchor.fm/spiderum

Κράτηση προϊόντων: https://shop.spiderum.com/

Εάν συναντήσετε ανεπιθύμητα "χαρακτηριστικά" κατά τη διάρκεια της εμπειρίας σας στο Spiderum, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας αμέσως στο contact@spiderum.com! Το Spider House είναι πάντα έτοιμο να ακούσει και να βελτιωθεί.

Spiderum - Έκδοση 1.0.32

(25-06-2024)

Δεν υπάρχουν ακόμα κριτικές ή βαθμολογίες! Για να αφήσεις την πρώτη,

0 Reviews

Spiderum - Πληροφορίες APK

Έκδοση APK: 1.0.32Πακέτο: com.felizz.spiderum
Συμβατότητα Android: 4.4 - 4.4.4+ (KitKat)
Προγραμματιστής:Spiderum VNΠολιτική Απορρήτου:https://aboutus.spiderum.com/dieu-khoanΔικαιώματα:11
Όνομα: SpiderumΜέγεθος: 16.5 MBΛήψεις: 0Έκδοση : 1.0.32Ημερομηνία Κυκλοφορίας: 2024-08-16 21:18:33Ελάχιστη Οθόνη: SMALLΥποστηριζόμενα CPU:
Αναγνωριστικό Πακέτου: com.felizz.spiderumΥπογραφή SHA1: AD:85:3B:9D:1E:A6:CE:4D:AF:FC:A2:25:1C:D4:C8:DF:28:21:E0:0AΠρογραμματιστής (CN): AndroidΟργανισμός (O): Google Inc.Τοποθεσία (L): Mountain ViewΧώρα (C): USΠολιτεία/Πόλη (ST): California

Εφαρμογές στην ίδια κατηγορία

Μπορεί επίσης να σου αρέσουν...